HS WROC�AW

Kariera i rozwój

W HS Wrocław cenimy współpracę, bezpieczeństwo oraz osiąganie z pasją założonych celów. Szukamy ludzi, którzy nie boją się nowych pomysłów oraz mają entuzjazm do tworzenia niestandardowych rozwiązań.

Jako Pracodawca oferujemy zdobycie wiedzy i doświadczenia w tak odpowiedzialnej dziedzinie jaką jest lotnictwo, podwyższanie kwalifikacji zawodowych oraz udział w międzynarodowych projektach, mających wpływ na rozwój branży lotniczej.

Kogo poszukujemy i co jest dla nas ważne?

Poszukujemy profesjonalistów, absolwentów wyższych uczelni, jak również studentów.
U kandydatów wysoko cenimy inicjatywę w działaniu, chęć ciągłego wdrażania usprawnień oraz zapał do pogłębiania wiedzy.


Biorąc pod uwagę specyfikę naszej branży, stawiamy na ludzi z wykształceniem technicznym, posiadających umiejętności analitycznego myślenia, posługujących się językiem angielskim gdyż współpraca w ramach poszczególnych projektów odbywa się w międzynarodowych zespołach.

Jak dbamy o rozwój naszych Pracowników?

Program edukacyjny ,,Scholar'' umożliwiający studiowanie na dowolnym kierunku. W ramach tego programu pokrywamy 100% kosztów wpisowego, czesnego oraz wymaganych w procesie nauczania podręczników.

,,Nowoczesność i doświadczenie. Akademia rozwoju kompetencji pracowników HS Wrocław Sp. z o.o.'', projekt szkoleniowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt zakłada szkolenia z zakresu kompetencji miękkich , inżyniersko-informatycznych, pakietu MS Office oraz kursy języka angielskiego

111_m